APEL INFORMACYJNO-PORZĄDKOWY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Dania 21.02.2018 w Zespole Szkół nr 2 odbył się apel informujący całą społeczność uczniowską szkoły o wynikach dydaktyczno-wychowawczych za pierwszy semestr 2017/2018.

I tak wśród klas technikum najlepszą średnią uzyskała klasa IV TOT, a wśród klas zasadniczej szkoły zawodowej i branżowej pierwszego stopnia najwyższą średnią uzyskała klasa II W. Najlepszym uczniem szkoły jest uczennica klasy I Toż Monika Fila z średnią 4,75. Pochwałę dyrektora za 100% frekwencję otrzymały następujące osoby: Wiktoria Malinowska I Toż, Dominik Sak I W, Michał Jamróz, Adrian Kondej, Tomasz Kosiński, Paweł Krawczyk wszyscy z klasy III CW. Kamila Zwolińska i Maciek Podsiadły członkowie samorządu uczniowskiego przestawili sprawozdanie z działalności SU. Wicedyrektor szkoły Mirosław Kabza rozdał nagrody za konkurs plastyczny i literacki dotyczący wolontariatu oraz za konkurs wiedzy o żywieniu. Przypomniał także o zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują w naszej szkole w okresie trwania remontu.