KONFERENCJA NTT Z JAROSŁAWEM KUŹNIAR

W piątek, 6 kwietnia, w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się najważniejsza konferencja branży turystycznej na Pomorzu, w której mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć.

Nie każda szkoła ma możliwość udziału w tego typu imprezach, a nam się udało! Konferencję Nowe Trendy w Turystyce poprowadził znany dziennikarz i podróżnik - Jarosław Kuźniar z którym się zaprzyjaźniliśmy.

Impreza przeprowadzona została w czterech blokach tematycznych: „Marketing nieoczywisty kontratakuje”, „Marketing kierunku. Veni, vidi, vici”, „Nowe technologie-powrót do przyszłości” oraz „Zarządzanie talentami (NIE) tylko dla orłów”. Wśród prelegentów wystąpili m.in.: Julia Izmałkowa – psycholog i wykładowca, Olivier Ponti - manager research w Amsterdam Marketing, Natalia Hatalska - analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością „infuture hatalska foresight institute” czy Wioletta Hamerska - przewodnicząca kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie i pomysłodawczyni tej ogólnopolskiej kampanii.

Oprócz prelekcji w trakcie konferencji można było wziąć udział w 8 warsztatach ze specjalistami branżowymi oraz kibicować instytucjom, które zgłosiły się do konkursu Tourism Trends Awards, w którym co roku nagradzane są innowacyjne produkty turystyczne.

W konferencji brali udział uczniowie klasy pierwszej i drugiej Technikum obsługi turystycznej.

Organizator i opiekun,
mgr M. Haftkowska