BAL STUDNIÓWKOWY 2017

14 stycznia 2017 r. w Żuławskim Ośrodku Kultury odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2

w Nowym Dworze Gdańskim.  Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą…

Hej matura... I tak o to pozostało nam mniej niż 100 dni do egzaminu maturalnego. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 19:00 tradycyjnym Polonezem i przemówieniem Pani Dyrektor Wioletty Przyborowskiej. Po przemówieniach nadszedł czas na niezwykły moment. Wychowawcy klas IV: Ewelina Kępińska -Lipińska, Danuta Kubińska - Barska, Łukasz Kępski otrzymali podziękowania za blisko cztery lata wspólnej pracy, która – taką mamy nadzieję – zaowocuje dobrymi wynikami egzaminu dojrzałości.

Uczestnicy balu pląsali po parkiecie do rana, a imprezę poprowadził Zespól Muzyczny R.S.R. Było profesjonalnie i pięknie, humory dopisywały wszystkim. Przy wspaniałej zabawie nie zabrakło również zdjęć oraz wybornego jedzenia. Zostaliśmy poczęstowani także pysznym tortem, który jeszcze bardziej osłodził nam zabawę.

Uczniowie klas maturalnych wraz z wychowawcami kierują szczególne podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe studniówki.

mgr inż. Ewelina Kępińska-Lipińska