INFOSHARE 2017

17 maja 2017 roku uczniowie klas: drugiej i trzeciej technikum informatycznego Zespołu Szkół nr 2 uczestniczyli w dziesiątej edycji konferencji IT & New Media - infoShare 2017, która co roku odbywa się w Gdańsku.

InfoShare 2017, to najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona technologii, nowym mediom i startupom gromadząca specjalistów IT & NewMedia. InfoShare stawia sobie za cel dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych dziedzin i specjalizacji.

Prelegenci, biorący udział w konferencji, to ludzie o bogatym doświadczeniu i wysokich kompetencjach, potrafiących w interesujący sposób opowiedzieć o tematyce, którą się zajmują, ilustrując ją praktycznymi przykładami. Zasługą wysokiego poziomu merytorycznego jest obecność światowej klasy specjalistów. Ich prelekcje są związane głównie z rynkiem nowych technologii, startupów i sferą social media. Z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę zainteresowanych.

W przerwach między prelekcjami uczniowie mieli możliwość wzięcia udzialu w licznych konkursach, w których wielu z nich zdobyło pendrivy, koszulki i inne gadżety.

InfoShare 2017, jak co roku, było wielotematyczne, otwarte, a przede wszystkim bardzo interesujące. Każdy z uczniów znalazł coś ciekawego dla siebie i wszyscy jednogłośnie wyrazili chęć odwiedzenia infoShare w przyszłym roku.

Organizatorzy wyjazdu,
M. Popik, S. Wyrzykowski, D. Żulpo