GDAŃSKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2017

Dnia 28  września 2017 roku  klasy maturalne: IV TIM, IV TOT, IV TŻ wzięły udział w Gdańskim Salonie Maturzystów, organizowanym już po raz jedenasty przez wydawnictwo „Perspektywy” na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję wziąć udział w wykładach ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na temat egzaminów maturalnych z matematyki, języka polskiego, języków obcych,WOS-u, czy historii. Przygotowane były stoiska uczelni, na których można było uzyskać niezbędne informacje o wymaganiach rekrutacyjnych i szczegółowej ofercie studiów. Uczniowie mogli także zakupić repetytoria do powtórzenia materiału z  wybranych przedmiotów, które mają zamiar zdawać na maturze. Ci, którzy zarejestrowali się na stronie salonu, mogli odebrać swój egzemplarz „Perspektyw - Ogólnopolskiego Informatora Maturzystów 2018”.

Kierownik wycieczki:
mgr Gabriela Figacz