SPOTKANIE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA DORADCÓW ZAWODOWYCH POWIATU NOWODWORSKIEGO

Dnia 17 października 2017 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się spotkanie sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych powiatu nowodworskiego.

Podczas spotkania koordynator sieci W. Przyborowska przedstawiła prezentację dot. ewaluacji wewnętrznej sieci oraz ustaliła wraz z uczestnikami plan pracy sieci na rok szkolny 2017/18. Uczestnicy sieci wymienili się doświadczeniami na temat szkolnych programów doradztwa zawodowego.

W dalszej części  koordynator przedstawiła zakres obowiązków powiatowego konsultanta edukacyjno-zawodowego. Funkcję tę pełni p. Anna Watkowska. Uczestnicy spotkania określili swoje potrzeby w zakresie współpracy z konsultantem. Ponadto pani Watkowska przedstawiła nowe, atrakcyjne narzędzie pracy doradcy zawodowego.

Wioletta Przyborowska
Koordynator sieci doradców zawodowych.