ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dnia 23.06.2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017, przybyli zaproszeni goście m.in. Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, dr Zbigniew Bojkowski – przedstawiciel Zarządu Rady Powiatu, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Henryk Zelant - przedstawiciel Rady Rodziców ZS nr 2, Grzegorz Zięcik – przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej, Patrycja Głodnicka – komendant OHP w Nowym Dworze Gdańskim, Piotr Łukasiuk – starszy Cechu Rzemiosł Różnych, Jarosław Dywizjusz – Komendant Gminny OSP w Nowym Dworze Gdańskim.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klas trzecich ZSZ. Dyrektor Wioletta Przyborowska wręczyła wyróżniającym się uczniom w bieżącym roku szkolnym nagrody i dyplomy.

Stypendia Starosty Nowodworskiego otrzymali:

Technikum:

1. Agnieszka Zgondek