Pożegnanie klas ZSZ

Dnia 15 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas drugich i trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej...

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście w osobach: pani inspektor oświaty Agnieszka Glazer, pani dyrektor szkoły Wioletta Przyborowska, pani komendant OHP Patrycja Głodnicka, pani przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Krajcarz, pan wicedyrektor szkoły Mirosław Kabza  oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 2.

Inauguracja zakończenia roku szkolnego stała się rónież okazją do wręczenia nagród dla najlepszych uczniów: Pauliny Gierszewskiej z klasy II s, Katarzyny Stefańskiej z klasy II s i Krzysztofa Ptak z klasy III c.

Apel wraz z częścią artystyczną przygotowali i poprowadzili uczniowie klas pierwszych technikum żywienia i technikum informatycznego pod kierunkiem swoich wychowawców pani Gabrieli Figacz i pani Małgorzaty Popik.