Otrzęsiny 2009

17 września 2009 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

Szkolną imprezę przygotował Samorząd Uczniowski wraz z klasą II technikum żywienia i gospodarstw domowego. Pięcioosobowe zespoły reprezentujące poszczególne klasy pierwsze rywalizowały między sobą w różnych konkurencjach. Między innymi miały za zadanie narysować portret swojego wychowawcy, najgłośniej i najdłużej jak potrafią zakrzyczeć do mikrofonu, ułożyć i powiedzieć wierszyk na temat szkoły, najszybciej przejść po wąskiej ławeczce, wcześniej pokonując odcinek drogi skacząc w worku. Największe emocje wywołała konkurencja polegająca na wykonaniu makijażu "kota". Wszyscy świetnie się bawili, ci co występowali i ci co oglądali. Zwycięzcami okazali się reprezentanci klasy pierwszej technikum informatyczno-turystycznego. Kto chce zobaczyć jak przebiegały otrzęsiny w Zespole Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim niech klika w miniatury zdjęć.