SALON MATURZYSTÓW

W dniu 05 września 2014 r. klasy maturalne: IV tot, IV tż, IV ti wzięły udział w „Salonie Maturzystów” organizowanym corocznie przez wydawnictwo „Perspektywy” na terenie Uniwersytetu Gdańskiego. W czasie spotkania uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzech wykładach:

1. Wszystko o maturze 2015 w dotychczasowej formule. Prowadzący: Irena Łaguna, dyrektor OKE w Gdańsku
  2. Matura 2015 z matematyki w dotychczasowej formule – spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzący: Maria Pająk-Majewska, ekspert OKE w Gdańsku
  3. Matura 2015 z języka polskiego w dotychczasowej formule. Prowadzący: Andrzej Spilkowski, ekspert OKE w Gdańsku.

Ponadto uczniowie zapoznali się z ofertą nauczania wielu szkół wyższych z całego kraju, które zachęcały do nauki na wielu kierunkach kształcenia uniwersyteckiego, technicznego, medycznego, sportowego i morskiego.

Opiekunowie:

Małgorzata Popik, Marzanna Trąbka, Gabriela Figacz, Irena Mesinger.
Kierownik wycieczki:
Andrzej Majsterek