ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dnia 01.09.2015 r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Rok szkolny rozpoczęło 450 uczniów, w tym 126 uczniów w klasach pierwszych w zawodach:

• Technik mechanik
  • Technik informatyk
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • kucharz
  • sprzedawca
  • mechanik pojazdów samochodowych
  • stolarz
  • fryzjer
  • cukiernik
  • tapicer.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: starosta powiatu nowodworskiego Zbigniew Ptak, przedstawiciel zarządu powiatu dr Zbigniew Bojkowski, burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Izabela Narewska, prezes oddziału ZNP Danuta Stępniewska, komendant OHP w Nowym Dworze Gdańskim Patrycja Głodnicka, przedstawiciel Powiatowej Straży Pożarnej Grzegorz Zięcik.

Dyrektor szkoły Wioletta Przyborowska życzyła wszystkim uczniom rozpoczynającym naukę sukcesów w nowym roku szkolnym.