Otrzęsiny klas pierwszych

W dniu 15.09.2016 w Zespole Szkół odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Do grona uczniów szkoły zostali przyjęci uczniowie klas: I tim, I toż ,I W, I skc.

Ale zanim to nastąpiło musieli oni przebrnąć kilka konkurencji:(logo klasy, śpiewy chóralne, stylizacja ucznia, konkurencja sportowa). Szacowane jury w osobach: wicedyrektor szkoły Iwona Świgoń, ksiądz Sylwester Żbikowski, Krzysztof Pawłowski uczeń, punktowało w/w konkurencje, a zwycięzcami zostali uczniowie klasy I tim.

Dzień ten był naprawdę ciekawy i dostarczył uczniom oraz nauczycielom dużo rozrywki. Nikt nie żałował, iż musiał spędzić czas w szkole :)

Pomocą przy organizacji służy panie: Małgorzata Markun, Małgorzata Popik i Maria Sobczyk.

Witamy Was pierwszoklasiści w gronie uczniów naszej szkoły!!!