Baza sportowa szkoły - ORLIK

1. Kompleks sportowo - rekreacyjny "ORLIK"

Kompleks boisk "Orlik" przy Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim wybudowany został w 2010r. Składa się z boiska piłkarskiego o sztucznej nawierzchni trawiastej o wymiarach 40 x 60m. , boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 50 x 30m. oraz zaplecza sanitarnego i 2 szatni. Na obiekcie można rozgrywać mecze piłki nożnej, piłki koszykowej ( 2 boiska), piłki ręcznej, piłki siatkowej oraz tenisa ziemnego. W przyszłości planowana jest budowa boiska do piłki siatkowej plażowej.

Jak każdy tego typu obiekt w Polsce posiada odpowiednie oświetlenie pozwalające na korzystanie z boisk do godziny 22. W godzinach 8-15 z boisk korzystają uczniowie Zespołu Szkół nr 2 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. W godzinach popołudniowych boiska są dostępne dla społeczności lokalnej Powiatu Nowodworskiego.

Na boisku obowiązuje grafik rezerwacji boisk.

orlik2

orlik3

Regulamin boiska ORLIK - czytaj

2. Sala gimnastyczna

Sala gimnastyczna o wymiarach 20 x 10m. do gry w piłkę siatkową , piłkę koszykową , unihokeja i tenis stołowy.