W pół drogi do Półfinału Wojewódzkiego

Licealiada 2013/2014

W dniu 14 listopada odbył się I mecz w ramach tegorocznej „Licealiady” szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej.

W meczu pomiędzy LO i ZS Nr 2 padł wynik 2:4. Mecz był bardzo zacięty i  wyrównany. Do przerwy prowadzili gospodarze 1:0 po bramce Tomalskiego. Tuż po przerwie sygnał do walki dał Paweł Rombalski, który najpierw wyrównał, a potem dał naszej szkole prowadzenie 2:1. Na 3:1 podwyższył Michał Mikiprowicz po indywidualnej alkcji. Nie zraziło to gospodarzy, którzy zmniejszyli straty na 2:3 po pięknym uderzeniu Burczego. I kiedy zapowiadało się na wyrównanie ekipa ZS Nr 2 po uderzeniu Przemka Zacharskiego zapewniła sobie zwycięstwo.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Daniel Rusin, Patryk Piotrkowicz, Tomasz Gardynik, Przemysław Zacharski, Jakub Kos, Michał Mikiprowicz, Piotr Wirkus, Krzysztof Koc, Dominik Domagała, Mariusz Żurawski, Dawid Zagłoba, Paweł Rombalski, Rafał Fryc, Marcin Łoś, Jarosław Koc, Wojciech Sienkiewicz. Opiekunami byli nauczyciele: Marcin Głowacki i Arkadiusz Kosmala.

W czwartek 21 listopada rewanż. Życzymy powodzenia naszej drużynie i awansu do Półfinału Wojewódzkiego.