Jesteś tutaj:

3. Regulamin turnieju - czytaj: 12345

TELEFON WSPARCIA

telefon wsparcia

DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE !

Zapraszamy na STRONĘ FACEBOOKOWĄ i Tik Tok (zsndgtiktok) Zespołu Szkół.

Bardzo prosimy o polubienie naszej strony i zaproszenie znajomych!

Zespół Szkół  w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Warszawska 54
będący Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w Zespole Szkół,
informuje, że Inspektorem Ochrony Danych jest
„AUDITOR” Adriana Głuchowska z siedzibą w Gdańsku ul. Biwakowa 40 / tel. 696 011 969/.

WARSZAWSKA - CZAS ZAWODOWCÓW

czytaj

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY "LITERACKA KUCHNIA"

Za nami kolejna VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Literacka Kuchnia”, który odbył się 10 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku.

Zadaniem uczniów było przygotowanie deseru oraz zakąski na podstawie inspiracji literackiej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Piotr Ptak oraz Franciszek Duchalski z klasy 4_TŻ zajęli.... I MIEJSCE !! w kategorii LITERACKOŚĆ oraz I MIEJSCE w kategorii DESER.

WYCIECZKA INTEGRACYJA

Uczniowie z klas: 2CW, 1CW i 4TM wraz z opiekunami wybrali się na film do Multikina w Elblągu.

A zaraz po seansie... wsiedliśmy w tramwaj, w którym osobiście skasowaliśmy swoje unikatowe bilety i w takim niecodziennym klimacie (jadąc trasą linii tramwajowej nr 4) dotarliśmy na Plac Grunwaldzki, skąd dalej, już spacerkiem, wyruszyliśmy do naszej zaprzyjaźnionej CS Areny.

WYCIECZKA PROGRAMOWA KLAS PIERWSZYCH LOGISTYCZNYCH i INFORMATYCZNYCH

W dniu 8 kwietnia 2024 roku, uczniowie klas 1_TL i 1_TIL uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Elbląga, pełnej ciekawych doświadczeń.

Początkowo uczniowie odwiedzili Fabrykę Mebli Wójcik.

W zakładzie młodzież miała okazję zgłębić tajniki sprawnej organizacji systemu produkcyjnego oraz jego najbliższego otoczenia magazynowo-transportowego.

SZKOŁA POLICEALNA Z ELBLĄGA

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w prezentacji przygotowanej przez Szkołę Policealną im. Jadwigi Romanowskiej z Elbląga, podczas której zapoznali się z ofertą kształcenia na rok szkolny 2024/2025.

ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU

Dziś ulicami naszego miasta przeszedł NIEBIESKI POCHÓD.

Uczniowie Zespołu Szkół wraz z Nowodworskim Starostą Panem Jackiem Gross uczcili ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU.

Podczas spotkania został przekazany plakat, który wykonały uczennice klasy 2_TŻ.

Do akcji dołączyli również nauczyciele i pracownicy ZS.

WSPÓLNE DZIAŁANIA DAJĄ EFEKTY - BUDZĄ ŚWIADOMOŚĆ.

WYCIECZKA KLAS TURYSTYCZNYCH

27 marca klasy o profilu turystycznym uczestniczyły w wycieczce do Gdańska.

Naszym celem było gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy oraz hotel Hilton Gdańsk

Mieliśmy okazję odwiedzić te miejsca od przysłowiowej kuchni, zobaczyć i dotknąć to, czego na co dzień nie jesteśmy w stanie doświadczyć. Przynajmniej nie każdy z nas ;)

ODWIEDZINY UCZNIÓW ZS W ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO LECZNICZYM W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

Jak ŚWIĘTA, to czas odwiedzin, życzeń i chwil danych innym.

Już tradycją jest, że uczniowie Zespołu Szkół odwiedzają podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Nowym Dworze Gdańskim i przekazują życzenia od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz całej szkolnej społeczności.

NASZA SZKOŁA ZOSTAŁA WYPOSAŻONA W DEFIBRYLATOR SAMARITAN PAD 350P

Dzięki Starostwu Powiatowemu w Nowym Dworze Gdańskim nasza szkoła została wyposażona w sprzęt ratujący życie.

Samaritan Pad to prosty w obsłudze, opracowany na podstawie wielu lat badań defibrylator, który wykorzystuje dwufazowy impuls defibrylacyjny SCOPE BIPhasic - niskoenergetyczna defibrylacja z automatycznie dobraną optymalną dla pacjenta amplitudą, długością impulsu oraz energią wyładowania dla osiągnięcia jak największej skuteczności.

POCZULIŚMY JUŻ ŚWIĘTA A WY?

Na zdjęciach piękne wypieki klasy 1_TŻ :)

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą Wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Społeczność Zespołu Szkół w NDG

I ŻUŁAWSKI TURNIEJ SZKÓŁ W RUMMIKUB

W piątek 22 marca w Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim odbył się po raz pierwszy Żuławski Turniej Szkół w Rummikub. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 57 uczniów z przybyłych na turnieju 14 szkół.