Jesteś tutaj:

TELEFON WSPARCIA

telefon wsparcia

DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE !

Zapraszamy na STRONĘ FACEBOOKOWĄ i Tik Tok (zsndgtiktok) Zespołu Szkół.

Bardzo prosimy o polubienie naszej strony i zaproszenie znajomych!

Zespół Szkół  w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Warszawska 54
będący Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w Zespole Szkół,
informuje, że Inspektorem Ochrony Danych jest
„AUDITOR” Adriana Głuchowska z siedzibą w Gdańsku ul. Biwakowa 40 / tel. 696 011 969/.

WARSZAWSKA - CZAS ZAWODOWCÓW

czytaj

AKCJA #SprzątamyDlaPolski

Ziiiimna i wietrzna pogoda nie odstraszyła nas od wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski.

Z samego rana Uczniowie Zespołu Szkół wyruszyli w teren aby posprzątać parki, tereny zielone oraz place zabaw. Zebraliśmy kilka worków przeróżnych odpadów.

Brawa dla uczestników akcji ! Bądźmy EKOPATRIOTAMI !

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NA NOWODWORSKICH TARGACH PRACY I EDUKACJI

Dnia 19. 04. 2024 roku tegoroczni absolwenci wzięli udział w VI edycji Nowodworskich Targów Pracy, które odbyły się w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy z Nowego Dworu Gdańskiego i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentowali Pracodawcy, działający nie tylko na terenie powiatu nowodworskiego, ale także przedsiębiorcy z Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego. Można było uzyskać niezbędne informacje na temat możliwości zatrudnienia przez Straż Graniczną, czy Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

XIII WOJEWÓDZKI TURNIEJ WIEDZY TECHNICZNEJ Z RYSUNKU TECHNICZNEGO

W miniony piątek, 19 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się 13 edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Technicznej z rysunku technicznego.

Turniej, jak co roku, objęty został honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego Pana Jacka Grossa, który osobiście dopingował uczestników.

Wśród przybyłych gości, obecni byli również przedstawiciele Politechniki Gdańskiej w osobach: Pan dr inż. Tadeusz Bocheński oraz Pan dr inż. Dawid Zieliński.

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Pod Honorowym Patronatem Starosty Nowodworskiego 18 kwietnia br. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nowym Dworze Gdańskim pod patronatem Powiat Nowodworski Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim, który reprezentowała Pani Barbara Ogrodowska Wicestarosta Nowodworski, a gospodarzem był Zespół Szkół w Ostaszewie.

WIOSENNE SPRZĄTANIE RZEKI TUGI

Dziś uczniowie klas 1_TM, 2_TM oraz 3_TM wzięli udział w lokalnej akcji wiosennego społecznego sprzątania terenów wokół rzeki Tugi organizowanej każdego roku przez Klub Nowodworski.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 10:00 krótkim wykładem przeprowadzonym przez Panią Alicję Zielińską oraz Pana Jana Wilkanowskiego pt. "Po co sprzątamy rzekę?". Następnie wyruszyliśmy w teren. Udało nam się zebrać mnóstwo odpadów.

STOP HEJTOWI!

W czwartek, 18 kwietnia 2024 r., odbyły się w pracowni komputerowej K2 spotkania dla wszystkich klas pierwszych na temat: „Hejt: nienawiść, która zatruwa życie ludziom takim jak Ty”.

Gospodarzami byli uczniowie klasy 3 technikum informatycznego prezentując przygotowane w różnej formie materiały.

WYCIECZKA KLAS GASTRONOMICZNYCH DO ZAKŁADÓW PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA"

17 kwietnia odbyła się wycieczka klas gastronomicznych do jednego z największych producentów porcelany w Europie - Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana".

WIZYTY W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH POWIATU NOWODWORSKIEGO

Zakończyliśmy wizyty w szkołach podstawowych z terenu powiatu nowodworskiego podczas których przedstawiciele Zespołu Szkół w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół - mgr Ewa Pichola i szkolny doradca zawodowy - mgr Gabriela Figacz spotkali się z tegorocznymi absolwentami.

HEJ MATURZYST! HEJ MATURZTSTKO!

Marzysz o studiach, ale nie wiesz jak je sfinansować?

@Fundacja Edukacyjna Jerzego Juzonia ma stypendium dla Ciebie - program „Pierwszy Rok”, to stypendium dla maturzystów, którzy rozpoczynają studia na uczelniach akademickich w całej Polsce.

WSPÓŁPRACA ZESPOŁU SZKÓŁ Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ ADMINISTRACJI I BIZNESU W GDYNI - PATRONAT DLA KIERUNKU TECHNIK LOGISTYK

W dniu wczorajszym, 15-IV-2024 r., dla tegorocznych absolwentów odbyła się prezentacja przygotowana przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu, która współpracuje z Zespołem Szkół.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła podjęła współpracę z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, a klasy logistyczne zostały objęte patronatem WSAiB.