Jesteś tutaj:

3. Regulamin turnieju - czytaj: 12345

TELEFON WSPARCIA

telefon wsparcia

DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE !

Zapraszamy na STRONĘ FACEBOOKOWĄ i Tik Tok (zsndgtiktok) Zespołu Szkół.

Bardzo prosimy o polubienie naszej strony i zaproszenie znajomych!

Zespół Szkół  w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Warszawska 54
będący Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w Zespole Szkół,
informuje, że Inspektorem Ochrony Danych jest
„AUDITOR” Adriana Głuchowska z siedzibą w Gdańsku ul. Biwakowa 40 / tel. 696 011 969/.

WARSZAWSKA - CZAS ZAWODOWCÓW

czytaj

NASZA SZKOŁA ZOSTAŁA WYPOSAŻONA W DEFIBRYLATOR SAMARITAN PAD 350P

Dzięki Starostwu Powiatowemu w Nowym Dworze Gdańskim nasza szkoła została wyposażona w sprzęt ratujący życie.

Samaritan Pad to prosty w obsłudze, opracowany na podstawie wielu lat badań defibrylator, który wykorzystuje dwufazowy impuls defibrylacyjny SCOPE BIPhasic - niskoenergetyczna defibrylacja z automatycznie dobraną optymalną dla pacjenta amplitudą, długością impulsu oraz energią wyładowania dla osiągnięcia jak największej skuteczności.

POCZULIŚMY JUŻ ŚWIĘTA A WY?

Na zdjęciach piękne wypieki klasy 1_TŻ :)

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą Wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Społeczność Zespołu Szkół w NDG

I ŻUŁAWSKI TURNIEJ SZKÓŁ W RUMMIKUB

W piątek 22 marca w Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim odbył się po raz pierwszy Żuławski Turniej Szkół w Rummikub. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 57 uczniów z przybyłych na turnieju 14 szkół.

NASI UCZNIOWIE ROZPOCZĘLI NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKERS

Uczniowie klas technikum rozpoczęli cykl lekcji z języka angielskiego z udziałem native speakerów. Lekcje odbywają się na żywo z użyciem mikrofonu, kamerki oraz tablicy interaktywnej. Jest to fantastyczna forma nauki z profesjonalistą, który nie mówi w języku polskim. Dodatkowo, zalogowani uczniowie na platformie mogą korzystać z lekcji online po szkole zupełnie darmowo.

Nasi uczniowie radzą sobie świetnie ! Do programu włączane będą kolejne klasy :)

ENJOY !!!

DZIEŃ GOFRA W ZESPOLE SZKÓŁ

25 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Gofra. Choć tradycja jedzenia gofrów wywodzi się z Belgii, to znane i uwielbiane są na całym świecie. Dla wielu ten chrupiący przysmak kojarzy się z wakacjami w kurortach czy smakami dzieciństwa.

My też przyłączyliśmy się do świętowania. Uczennice klasy 2 technikum żywienia pod opieką Pani Emilii Megger-Lisewskiej przygotowały gofry i częstowały całą społeczność szkoły.

Było pyyyysznie :)

ELIMINACJE CENTRALNE XXVIII OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU - FRANCISZEK DUCHALSKI FINALISTĄ !

Od 21 do 23 marca 2024 r. w Zespole Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie odbywały się zawody III stopnia (eliminacje centralne) XXVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentujący naszą szkołę uczeń klasy 4_TŻ Franciszek Duchalski zdobył tytuł finalisty za swój wynik z części pisemnej tych eliminacji. Tym samym zdobyte miejsce zwalnia go z pisemnej części egzaminu zawodowego oraz otwiera drzwi do wielu uczelni wyższych w całej Polsce. Warto podkreślić, że w tej edycji olimpiady brało udział niemal 7500 uczniów z całej Polski na etapie szkolnym, 695 uczestników na etapach okręgowych oraz 58 uczestników podczas eliminacji centralnej.

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI W ZESPOLE SZKÓŁ - PODZIĘKOWANIE

W piątek, pani dyrektor mgr Ewa Pichola, odebrała z rąk przedstawiciela organizacji ElektroEko podziękowanie za udział uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły w projekcie Moje Miasto bez Elektrośmieci.

TARGI EDUKACYJNE 2024

W dniu wczorajszym odbyły się Targi Edukacyjne, podczas których mogliśmy dumnie zaprezentować ofertę edukacyjną Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim. Zainteresowanie ósmoklasistów było ogromne.

ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

Ciężko pracowaliśmy podczas wspólnych warsztatów. Następnie przyszedł czas na wręczenie pięknych plakatów.

Młodzież odwiedziła Starostę Nowodworskiego, Pana Jacka Gross i wręczyła piękny plakat pt.: "Przyjaźń". Drugi z plakatów pt.: "Dom", powędrował do współwykonawców małych dzieł, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, gdzie ozdobi szkolny hol. Trzeci plakat pt.: " Rodzina" pozostaje z nami w Zespole Szkół.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i przemiłe przyjęcie.

XX POMORSKI KONKURS WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX. Pomorskim Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym etap Powiatowy.

Trzecie miejsce po dogrywce zdobyła Emilia Nadolska z klasy IV TOŻ.

Nagrody uczestnikom wręczył Starosta Nowodworski Pan Jacek Gross.

Gratulujemy i życzymy powodzenia 12 kwietnia 2024 r. podczas finału w Gdańsku :)