WYCIECZKA KLASY 1 TIM DO HEWELIANUM

W dniu 1-III-2018 r. uczniowie klasy 1 tim oraz wybrani uczniowie z klasy 1 toż uczestniczyli w wyjeździe do Centrum Nauki Hewelianum w Gdańsku w ramach realizowanego przez szkołę projektu "Żuławska Akademia EduTIKacji".

Centrum Hewelianum to nowoczesne centrum nauki mieszczące się w zabytkowych obiektach architektury militarnej. Centrum to zajmuje się popularyzacją nauki, organizując interaktywne i multimedialne wystawy w nowoczesny sposób pokazujące inne oblicza nauki.

Nasi uczniowie, w ramach tematu "Naukowym okiem", zwiedzili interaktywną galerię ruchu oraz uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, podczas których samodzielnie analizowali różne zjawiska występujące w otaczjącym nas świecie, a następnie sporządzali dokumentację swoich obserwcji.

Organizatorzy i opiekunowie,
M. Popik, D. Żulpo