Wtorek, 2018-06-19

Imieniny: Gerwazego, Protazego

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z PROMOCJĄ KIERUNKÓW KSZTAŁCENIA NA FESTYNIE W SZTUTOWIE

Dnia 27 maja 2018 roku w Sztutowie z okazji Dnia  Mamy i Dnia Dziecka odbył się festyn, którego organizatorem był Zespół Szkół Im. Pamięci Ofiar Sztuthofu.

W programie imprezy znalazły się gry i zabawy, przejazdy konne i bryczką, dmuchaniec (zamek skakaniec) a także pokazy Dog Frisbee.

Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim w składzie nauczycieli: Gabrieli Figacz, Ireny Mesinger i Andrzeja Grabowskiego również włączył się do udziału w zorganizowanym przedsięwzięciu, podczas którego wystawiliśmy stoisko promocyjne z kierunkami kształcenia proponowanymi przez szkołę w roku szkolnym 2018/2019.

W trakcie imprezy odbył się także konkurs kulinarny, podczas którego jury w składzie m.in. Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Pani Wioletty Przyborowskiej oceniało potrawy przyrządzone na okoliczność festynu. Można było skosztować przysmaków z grilla, wypieków według własnych przepisów a także potraw przyrządzanych w ramach powyższego konkursu kulinarnego.

Organizatorzy:
mgr Gabriela Figacz