WSPÓŁPRACA ZS 2 Z KOMENDĄ POWIATOWĄ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ – INNOWACJA PEDAGOGICZNA

Dnia 26.10.2018 r. pomiędzy Zespołem Szkół nr 2 a Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim, zostało podpisane porozumienie w sprawie współpracy mającej na celu realizację innowacji pedagogicznej oraz propagowanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wśród młodzieży szkolnej.

Zespół Szkół nr 2 reprezentowała dyrektor -  Wioletta Przyborowska oraz koordynator szkolny – Marcin Głowacki, natomiast Komendę Powiatową,  komendant st. kpt. Jarosław Gryciuk.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz Zespół Szkół nr 2, podejmują współpracę w zakresie „Programu szkolenia podstawowego strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”.

Wioletta Przyborowska
Dyrektor Zespołu Szkół nr 2