STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Dnia 28.11.2018 r. Agnieszka Zgondek uczennica klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół nr 2 w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, odebrała z rąk Wicewojewody Pomorskiego Pana Mariusza Łuczyka oraz Wicekuratora Oświaty w Gdańsku Pani Małgorzaty Bielang Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

Agnieszka Zgondek ma najwyższą średnią ocen w szkole i wzorowe zachowanie. Jest osobą bardzo aktywną i lubi angażować się w życie szkoły. Bierze udział w organizowanych tematycznych warsztatach samorządowych dla gimnazjalistów. Chętnie pomaga organizować szkolne imprezy. Uczennica wzorowo realizuje wszystkie obowiązki szkolne, samodzielnie rozwijała swoje zainteresowania i uzdolnienia. Potrafi korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł informacji i samodzielnie, systematycznie wzbogaca swoją wiedzę.

Gratulacje składają: dyrekcja szkoły, rada pedagogiczna, wychowawca klasy, samorząd uczniowski oraz koleżanki i koledzy.