POMYSŁOWOŚĆ I KREATYWNOŚĆ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 NAGRODZONA!

Dnia 14 listopada 2018 roku W ramach „Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości - IDG” organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim uczniowie Zespołu Szkół nr 2 z klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych i  II technikum obsługi turystycznej uczestniczyli w  konkursie na najlepszy biznesplan.

Młodzież została podzielona na pięć grup, które wspólnie wypracowywały ciekawe pomysły na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Główną nagrodę otrzymał zespół, który zaproponował biznesplan na prowadzenie domu weselnego pod nazwą: „Wieczne szczęście” natomiast wyróżnienie otrzymała grupa, która przedstawiła pomysł na studio tatuażu: „Kurama”.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim Pani Wioletta Lewandowska wręczyła zwycięzcom nagrody, zwracając szczególną uwagę na dużą kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie wszystkich uczestników konkursu.

Gabriela Figacz
kierownik praktycznej nauki zawodu