ZASZCZYTNE III MIEJSCE UCZNIÓW W KONKURSIE: „MÓJ ZAWÓD – SPRZEDAWCA”

Dnia 29 listopada 2018 roku w 11-16 Hufcu Pracy w Kwidzynie odbył się konkurs pod hasłem: ,,Mój zawód – sprzedawca”.

Konkurs miał charakter wojewódzki i wzięło w nim udział osiem drużyn z jednostek organizacyjnych Pomorskiej WK OHP. Zespół Szkół nr 2 i Nowodworski Hufiec Pracy reprezentowali Monika Nadolska i Kamil Krzyżanowski z klasy III w  Branżowej Szkoły I Stopnia , którym udało się zająć III miejsce.

Młodzież miała za zadanie rozwiązać  test wiedzy, a następnie w jednym z miejscowych sklepów wykonać  zadanie praktyczne, które polegało na przyjęciu i precyzyjnym ułożeniu towaru.

Celem konkursu było zaprezentowanie przez uczestników swoich umiejętności zdobytych podczas realizacji praktycznej nauki zawodu u pracodawcy, nawiązanie współpracy między uczestnikami, wymiana doświadczeń a także promowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Serdecznie gratulujemy uczniom, jak i Pracodawcom –Pani Barbarze Głodnickiej- właścicielce sklepu obuwniczego „Basko” oraz  Panu Grzegorzowi Stefańskiemu z Nowego Dworu Gdańskiego i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Gabriela Figacz
kierownik praktycznej nauki zawodu