„MŁODZI GŁOSUJĄ +” W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Samorząd Uczniowski zgłosił się do programu edukacji wyborczej „Młodzi Głosują+” organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie.

Program ma na celu  zainteresowanie  młodzieży wyborami oraz zwiększenie frekwencji wyborczej w grupie najmłodszych wyborców. Harmonogram programu obejmuje: szkolenia, kursy internetowe, organizację kampanii profrekwencyjną, symulację wyborów w szkole. Podsumowanie projektu nastąpi w czerwcu w CeO w Warszawie.  Przedstawiciele samorządu wraz z opiekunem,  w dniach 22-23 marzec 2019  uczestniczyli  w szkoleniu w ramach programu „Młodzi Głosują+” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Szkolenie obejmowało między innymi symulację wyborów krok po kroku. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć nasze działania podejmowane na  terenie szkoły.