Konkurs " Pierogowe szaleństwa"

28.03.2019r. w Zespole Szkół Nr2

odbył się konkurs „Pierogowe Szaleństwa „. Konkurowali ze sobą uczniowie klas I-III z technikum żywienia. Po raz kolejny gościliśmy pana Starostę Jacka Grossa, który chętnie pomagał kleić pierogi uczestnikom. Po zakończeniu pracy komisja oddała głosy na najsmaczniejsze wyroby. A były naprawdę wyśmienite , nie tylko z tradycyjnym ruskim nadzieniem ale również ze szpinakiem i serem. Nie zabrakło też pierogów na słodko : czekoladowych z mascarpone i białą czekoladą.

Wyniki konkursu :

I - miejsce ucz.kl.2Tż (Maciej Podsiadły i Martyna Lewczuk)

II - ucz. kl.3Tż (KamilaZwolińska i Wiktoria Klimowska)

III - ucz.kl.2Tż (Jakub Głowacki  i Piotr Ziarkowski)

wyróżnieni ucz. kl.1Tż (Suszewska Wiktoria , Legawiec Agata, Górecki Kacper , Dębowska Wiktoria)

Sponsorami nagród była firma SYGA (producent odzieży ochronnej) oraz Rada Rodziców działająca w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, panu Staroście, komisji oraz sponsorom nagród .

n-le zawodu : Emilia Megger-Lisewska oraz Marzanna Trąbka