KLASY INFORMATYCZNE NA INFOSHARE 2018

22 i 23 maja 2018 roku uczniowie klas: pierwszej, drugiej i trzeciej technikum informatycznego Zespołu Szkół nr 2 uczestniczyli w 12-tej edycji największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm - InfoShare 2018.

InfoShare 2018, podobnie jak w poprzednich latach, odbyło się w Amber Expo w Gdańsku.

Jak sama nazwa wskazuje, InfoShare to głównie wymiana informacji, doświadczeń, przydatnych kontaktów i inspirujących prezentacji. Wsłuchując się w ich treść można było dowiedzieć się jak technologia pozwala prowadzić biznes i cieszyć się życiem. Specjaliści, blogerzy i przedstawiciele firm mówili między innymi o tym, jak zadbać o to, by dotrzeć ze swoim produktem do odbiorców.

W przerwach między prelekcjami uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach, w których wielu z nich zdobyło różne gadżety.

InfoShare 2018, jak co roku, było wielotematyczne, otwarte, a przede wszystkim bardzo interesujące. Każdy z uczniów znalazł coś ciekawego dla siebie i wszyscy jednogłośnie wyrazili chęć odwiedzenia infoShare w przyszłym roku.

Organizatorzy wyjazdu,
M. Popik, S. Wyrzykowski, D. Żulpo