UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Dnia 22.06.2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, przybyli zaproszeni goście m.in. Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, dr Zbigniew Bojkowski i Lubomir Głowacki – przedstawiciele Zarządu Powiatu, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Katarzyna Oniszko – przewodnicząca Rady Rodziców ZS nr 2, Jarosław Gryciuk – komendant Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim, Wioletta Lewandowska – Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim,  Patrycja Głodnicka – komendant Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, Jarosław Dywizjusz – Komendant Gminny OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Danuta Stępniewska – prezes Oddziału ZNP, Tomasz Szczotka – przewodniczący Związku zawodowego „Solidarność”, ks. Mariusz Pietrzykowski – proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia. Dyrektor Wioletta Przyborowska wręczyła wyróżniającym się uczniom w bieżącym roku szkolnym nagrody i dyplomy.

Stypendia Starosty Nowodworskiego otrzymali:

Technikum:

• Barbara Ciesielka
  • Monika Fila
  • Aleksandra Henke
  • Patrycja Jaros
  • Klaudia Kopal
  • Maciej Podsiadły
  • Emilia Raflewska
  • Agnieszka Zgondek
  • Agata Ziętarska
  • Kamila Zwolińska.