I POMORSKI KONGRES LIDERÓW EDUKACJI PALE 2020 „SZKOŁA WYKORZYSTYWANYCH SZANS”

Dnia 5 listopada 2018 roku w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbył się I Pomorski Kongres Liderów Edukacji PALE 2020 „Szkoła wykorzystywanych szans”.

W spotkaniu uczestniczyły Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim Wioletta Przyborowska i kierownik praktycznej nauki zawodu Gabriela Figacz.

Podczas spotkania odbyły się wystąpienia poszczególnych prelegentów, które skłaniały do wymiany doświadczeń i prezentowania dobrych praktyk w zakresie kreowania zadań nowoczesnego lidera a także strategii wykorzystywania szans.

Konferencję zakończył panel dyskusyjny pt. Szkoła marnotrawionych czy wykorzystywanych zasobów?, którą  poprowadził moderator dr Tomasz Knopik, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.

mgr Gabriela Figacz
kierownik praktycznej nauki zawodu