KLASA I TOT ZDOBYWA WIEDZĘ W PRAKTYCE

Uczniowie klasy 1 Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli w programowej wycieczce do Elbląga.

Głównym  celem wyjazdu było  zapoznanie z funkcjonowaniem  czterogwiazdkowego hotelu Elbląg. Uczniowie zostali przyjęci i oprowadzeni po obiekcie przez kierownika recepcji. Uzyskali bardzo rzeczowe informacje o funkcjonowaniu obiektu, stanowiskach pracy i obowiązkach w recepcji, restauracji hotelowej, housekeepingu, spa a także administracji. Po dwugodzinnym pobycie w hotelu uczniowie udali się do restauracji Modosa znajdującej się na Starym Mieście. Podczas konsumpcji dań poznawali kuchnię azjatycką pobudzając swoje kubki smakowe slodko-kwasnymi potrawami. Była to także lekcja posługiwania się  pałeczkami. Zwieńczeniem wycieczki była rekreacja na łyżwach pełna zabawy, śmiechu i świątecznego nastroju.

Wychowawca
Sylwia Kuklińska