• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

STUDNIÓWKA 2018

13 stycznia 2018 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2 w „Ranczo pod Lipą” w miejscowości Marynowy.

W imprezie udział brały klasy: 4TŻ (technikum żywienia i usług gastronomicznych) - wychowawca Anna Klepka, 4TOT (technikum obsługi turystycznej) -wychowawca Sylwia Kuklińska, 4TIM (technikum informatyczno-mechaniczne) - wychowawca Anna Klepka oraz Dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Bal  rozpoczął się o godzinie 18:00. Uczniowie klas maturalnych podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a także za ich wkład w procesie edukacji i wychowania przez cały czteroletni cykl kształcenia. Pan wicedyrektor szkoły Mirosław Kabza po uroczystym otwarciu zaprosił do tradycyjnego poloneza. Pani wicestarosta Barbara Ogrodowska złożyła młodzieży życzenia powodzenia w egzaminach maturalnych oraz wspaniałej zabawy.

Niezwykle udany bal prowadził Dj znany jako śpiewający wodzirej Forty Degrees Krzysztof Gdaniec. Firma fotograficzna Opitz uwieczniła bal filmem i tysiącami zdjęć. Fotografowaniem zabawy zajęli się także Edyta Kozakiewicz z redakcji TV Żuławy, Mateusz Grabowski z redakcji Żuławyimierzeja24 oraz Tomasz Chudzyński z redakcji Naszemiasto Nowy Dwór Gdański.

Uczniowie klas maturalnych wraz z wychowawcami i rodzicami kierują szczególne podziękowania sponsorom za wsparcie finansowe studniówki oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że tegoroczny Bal Studniówkowy był wyjątkowy.

Podziękowania dla sponsorów:
 1.  Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim
 2.  Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego
 3.  Renata Cichosz - radna powiatu nowodworskiego
 4.  Wioletta Przyborowska - dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim
 5.  Żuławski Bank Spółdzielczy
 6.  Marcin i Katarzyna Piecyk - Firma Handlowa GASC
 7.  Tadeusz i Barbara Boguszewscy - „Okno i styl”
 8.  Mirosław Klepka - Usługi geodezyjne
 9.  Andrzej Mularczyk - PPHU Stolar
10. PPUH Zygmunt Linsztet.

Była to niezwykła i niezapomniana noc. Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu czwartoklasistów. Bal jak i całe cztery lata technikum zostaną w pamięci każdego z nas. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.

wychowawczynie i uczniowie

Ilosc zapytan : 114