Studia w ZS2

Dnia 5 czerwca 2012 roku podpisano porozumienie o współpracy dydaktycznej i powstaniu Centrum Dydaktycznego w Zespole Szkół nr 2. Stronę Powiatu Nowodworskiego reprezentowała Pani Starosta Ewa Dąbska, Zespołu Szkół nr 2 dyrektor Wioletta Przyborowska, natomiast Gdańską Szkołę Wyższą Kanclerz uczelni Tadeusz Noch...

Gdańska Szkoła Wyższa proponuje nabór na kierunki: administracja, pedagogika oraz zarządzanie i inżynieria produkcji (wszystkie w trybie zaocznym).

Uruchomienie Centrum przyczyni się do rozwoju edukacji w naszym powiecie i jedynej okazji do studiowania w najbliższym otoczeniu. Oferta GSW w Nowym Dworze Gd. uwzględnia niższe koszty nauki niż w innych ośrodkach oraz atrakcyjny system stypendialny i zniżki. Wykwalifikowaną i doświadczoną  kadrę tworzą wykładowcy trójmiejskich szkół wyższych. Dla absolwentów studiów I stopnia istnieje  możliwość kontynuacji nauki oraz ciekawe perspektywy zawodowe.

W szkole od 20 czerwca 2012 roku mieścić się będzie punkt informacyjny – dziekanat, w którym można będzie załatwiać wszelkie sprawy związane z rekrutacją a następnie z przebiegiem studiów.

W związku z otwarciem naboru na I rok GSW ufundowała nagrodę w formie opłaty za czesne – I semestr dla osoby, która wygra konkurs ogłoszony na stronie ZS nr 2.

Szczegółowe informacje znajdą się na stronie szkoły www.zs2ndg.szkolnastrona.pl.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.NowyDworGdanski.gsw.gda.pl oraz pod tel. 583050183,  600011672.

Serdecznie zapraszamy!

Wioletta Przyborowska