Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwca 2012 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2011/2012...

Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście w osobach: pani wicestarosta Barbara Ogrodowska, pani inspektor oświaty Agnieszka Glazer, radny Powiatu pan Andrzej Sobociński, pani dyrektor szkoły Wioletta Przyborowska, pani przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Krajcarz, pan wicedyrektor szkoły Mirosław Kabza oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 2.

W czasie apelu zostały wręczone dla najlepszych uczniów Nagrody Starosty Nowodworskiego, Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Nagrody Ochotniczego Hufca Pracy. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Apel wraz z częścią artystyczną przygotowali i poprowadzili uczniowie klas pierwszych technikum żywienia i technikum informatycznego pod kierunkiem swoich wychowawców pani Gabrieli Figacz i pani Małgorzaty Popik.