Dni Otwarte Zespołu Szkół nr 2 - marzec 2011

W dniach 23-24.03.2011 roku w Zespole Szkół Nr 2 odbyły się „Dni Otwarte". Szkołę odwiedzili uczniowie z Gimnazjów: z Nowego Dworu Gdańskiego, Marzęcina, Sztutowa, Stegny, Ostaszewa, Kmiecina i Tujska (łącznie ponad 300 osób)...

Samorząd Uczniowski przywitał uczniów w sali multimedialnej i przedstawił program „Dni Otwartych".

Uczniowie zwiedzali pracownie: geografii, mechaniki i fizyki, informatyki oraz  gastronomiczną i obsługi konsumenta. Zobaczyli także kompleks boisk szkolnych „Orlik", warsztaty szkolne i bibliotekę, gdzie otrzymali gadżety promujące szkołę.

Goście mieli możliwość zdobycia nagród w wielu konkursach.

Podczas Dni Otwartych gimnazjaliści poznali ofertę edukacyjną szkoły, kierunki kształcenia na poziomie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej oraz zasady rekrutacji na rok szkolny 2012/2013.