Rok szkolny 2016 / 2017

EGZAMINY ZAWODOWE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Od dnia 12.06.2017 r. do 28.06.2017 r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim trwają egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dnia 23.06.2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017, przybyli zaproszeni goście m.in. Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, dr Zbigniew Bojkowski – przedstawiciel Zarządu Rady Powiatu, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Henryk Zelant - przedstawiciel Rady Rodziców ZS nr 2, Grzegorz Zięcik – przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej, Patrycja Głodnicka – komendant OHP w Nowym Dworze Gdańskim, Piotr Łukasiuk – starszy Cechu Rzemiosł Różnych, Jarosław Dywizjusz – Komendant Gminny OSP w Nowym Dworze Gdańskim.

ZACZYNAMY REMONT SZKOŁY

22 czerwca 2017 r. Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk oraz Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak podpisali umowę o dofinansowaniu modernizacji naszej szkoły (budynku głównego i warsztatów szkolnych).

REPREZENTACJA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 NA SPOTKANIU Z PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ

Uczniowie i absolwentka naszej szkoły wraz z dyrektorem Wiolettą Przyborowską i nauczycielem historii Łukaszem Kępskim uczestniczyli w spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Nowym Dworze Gdańskim.

INNOWACJA PEDAGOGICZNA „SZKUTNIK”

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole realizowana była innowacja pedagogiczna „Szkutnik” przy zawodzie stolarza w klasie pierwszej Zasadniczej  Szkoły Zawodowej.

FESTYN W MARYNOWACH

Dnia 17 czerwca 2017 roku w Marynowach odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka.

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - „HANDEL DZIEĆMI”

W dniach 08-13.06.2017 w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim pracownicy Ośrodka Interwencji Kryzysowej przeprowadzili zajęcia profilaktyczne, na których został poruszony problem handlu dziećmi.

MŁODZIEŻ KLAS GASTRONOMICZNYCH NA TARGACH

9 czerwca 2017 r. uczniowie z klasy 1TOŻ, 2 i 3 TŻ oraz 2K mieli okazję uczestniczyć w 14. Międzynarodowych Targach  Przetwórstwa i Produktów Rybnych – Polfish to jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie Środkowej specjalistyczne targi branży rybnej.

WIZYTA UCZNIÓW W FIRMIE SECESPOL

08 czerwca 2017 roku odbyła się wizyta studyjna w firmie SECESPOL w Nowym Dworze Gdańskim.

RADIO GDAŃSK

Dnia 02.06.2017 roku uczniowie klasy: 2 tim wraz z nauczycielami przedmiotów informatycznych uczestniczyli w wycieczce do Radia Gdańsk.