• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Kadra pedagogiczna ZS2

 

 WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ ZS2 W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM  

1. mgr Anusiak Małgorzata - język polski, wok  21.

mgr Mazurkiewicz Monika - wychowanie fizyczne

 2.  mgr Biernat Grzegorz - historia  22.   mgr Mesinger Irena - nauczyciel bibliotekarz, świetlica
3.

mgr Bobrowicz Dorota - matematyka

 23.

mgr inż. Megger-Lisewska Emilia - przedmioty gastronomiczne

4.

lic. Brzeziński Sylwester - przedmioty mechaniczne

 24. mgr inż. Michalski Jacek - urlop bezpłatny
5.

mgr Figacz Gabriela - doradca zawodowy,
kierownik praktycznej nauki zawodu

 25. mgr Morawiak Anna - wos, historia i społeczeństwo
6. lic. Forma Zbigniew - przedmioty mechaniczne  26. mgr Mucha Krzysztof religia
7. mgr Głowacki Marcin - wychowanie fizyczne  27. mgr Odoom Wioletta - pedagog szkolny
8. mgr Haftkowska Magdalena - przedmioty turystyczne  28. mgr Okrój Beata - pedagog szkolny
9. mgr Hukałowicz Justyna - język angielski, język hiszpański  29.

mgr inż. Palczewska Aneta - przedmioty gastronomiczne

10. mgr Kabza Mirosław - język niemiecki, matematyka  30. mgr Pichola Ewa - przedmioty ekonomiczno-handlowe
11. mgr inż. Kępińska-Lipińska Ewelina przedmioty gastronomiczne  31. mgr inż. Popik Małgorzata - przedmioty informatyczne
12. mgr Klepka Anna - język angielski  32. mgr Przyborowska Wioletta - język polski
 13. mgr Kosmala Arkadiusz - wychowanie fizyczne 33. mgr inż. Rutkowski Romuald - przedmioty echaniczne
14. mgr Kozieł Magdalena - wychowanie fizyczne  34. mgr Sobczyk Maria - nauczyciel bibliotekarz
 15.  mgr Kubińska-Barska Danuta język niemiecki  35. mgr Świgoń Iwona - język polski
16. lic. Kuszner-Drobik Gabriela - język niemiecki
36. mgr Trąbka Marzanna - biologia, przedmioty gastronomiczne
17. mgr Kuklińska Sylwia - podstawy przedsiębiorczości, geografia  37. mgr inż. Wyrzykowski Stanisław -
przedmioty informatyczne, administrator szkolnej sieci  komputerowej
18. mgr Kukliński Jacek - geografia, matematyka  38. mgr Zaborowska Iwona - pedagog szkolny
19. mgr inż. Majsterek Andrzej przedmioty mechaniczne  39. mgr Ziarkowska Monika - matematyka
20. mgr Markun Małgorzata - język angielski, j. hiszpański  40. mgr Żulpo Dariusz - przedmioty informatyczne, fizyka, chemia

 

 

 

 

Ilosc zapytan : 98