Sukcesy sportowe
Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim:
26.09.2012r. - Gdańsk
I Wojewódzki Turniej OHP w piłce siatkowej plażowej o Puchar Wojewódzkiego Komendanta OHP w Gdańsku - II miejsce
Drużyna w składzie: Jochem Patryk , Chwała Kacper, Lewczuk Dawid , Zaniewski Grzegorz
29.09.2012r. - Nowy Dwór Gdański
I Wojewódzki Turniej OHP w piłce siatkowej dziewcząt "Trójki siatkarskie" o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego - I miejsce awans na turniej ogólnopolski
Drużyna w składzie: Wałdoch Andżelika, Dudek Klaudia , Chyła Martyna
03.10.2012r. - Tczew
Mistrzostwa Województwa OHP w piłce nożnej halowej "Piłkarskie Szóstki" - III miejsce
Drużyna w składzie: Skotnik Sylwester , Zaniewski Grzegorz , Podolski Dawid , Wilczyński Sebastian , Klasa Łukasz , Cieślak Adam, Cybulla Sebastian
05.10.2012r. - Nowy Dwór Gdański
"Licealiada" - Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej szkół ponadgimnazjalnych - I miejsce
Dwumecz: ZS Nr 2 - ZS Nr 1 2:5 , 5:1 - awans do Półfinału Wojewódzkiego
Drużyna w składzie: Zamorski Przemysław , Wójcik Patryk, Malej Przemysław, Rombalski Adam, Domagała Dominik, Witkowski Szymon, Bukowski Rafał , Mikiprowicz Michał
8-10.10.2012r. - Roskosz
VI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt OHP - III miejsce
Drużyna w składzie: Wałdoch Andżelika , Dudek Klaudia , Chyła Martyna
13.11.2012r. - Malbork
Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej halowej - III miejsce
ZS Nr 2 - ZSO Kwidzyn 1:0 , ZS Nr 2 - ZS Barlewiczki 1:2 , ZS Nr 2 - ZSO Malbork 2:3
27.11.2012r. - Nowy Dwór Gdański
"Licealiada" Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców - I miejsce
Mecz: ZS Nr 2 - ZS Nr 1 25:19 - awans do Półfinału Wojewódzkiego
Drużyna w składzie: Rombalski Adam , Wójcik Patryk , Kieszkowski Wojciech , Kowalik Damian , Żurawski Dawid , Chwała Kacper, Papierowski Maciej , Buszman Wojciech , Cybulla Sebastian
07.12.2012r. - Kwidzyn
Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców - IV miejsce
Drużyna w składzie: j.w.
06.02.2013r. - Nowy Dwór Gdański
Mistrzostwa Powiatu w zapasach
Drużynowo: I miejsce
Indywidualnie:
Kat. wagowa do 66 kg: 3m. - Kunecki Przemysław
Kat.wagowa do 70 kg: 1m. - Wirkus Piotr , 3m. - Jahnke Patryk
Kat. wagowa pow. 85 kg: 1m. - Procyk Paweł 5m. - Kuzyk Tomasz
Walki pokazowe: Lisowski Marek
08.03.2013r. - Goręczyno
XII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego "Dwie Rakiety"
Gry indywidualne:
Grupa dziewcząt młodszych: 5m. - Dudek Klaudia
Grupa dziewcząt starszych: 4m. - Wałdoch Andżelika
Grupa chłopców starszych: 6m. - Jochem Wiktor
Klasyfikacja zespołowa: 5m. (sklasyfikowano 17 powiatów)
22.03.2013r. Gdynia
Wojewódzki Turniej Piłki Koszykowej OHP - 1 miejsce
Reprezentacja w składzie: Bendyk Jarosław, Cybulla Sebastian, Damaschke Mateusz, Podolski Dawid, Wilczyński Sebastian, Cieślak Adam, Bańka Mateusz.
26.03.2013r. Tczew
Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Halowej OHP - 5 miejsce
Reprezentacja w składzie: Bańka Mateusz, Podolski Dawid, Wilczyński Sebastian, Klasa Łukasz, Cybulla Sebastian,
Cieślak Adam, Zalewski Arkadiusz.
05.04.2013r. Nowy Dwór Gdański
Mistrzostwa Powiatu Nowodworskiego szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym
Kat. chłopców: 1m.- Jochem Wiktor ZS nr 2 , 2m.- Kukułka Stanisław ZS nr 1 , 3m. - Wirkus Piotr ZS nr 2
Kat. dziewcząt: 1m. - Wałdoch Andżelika ZS nr 2 , 2m. - Dudek Klaudia ZS nr 2 , 3m.- Kubicka Paulina ZS nr 2
13.04.2013r. Kobylnica k/ Słupska
X Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego OHP
Gry indywidualne: 1m. - Jochem Wiktor , 6m. - Wałdoch Andżelika , 23m. - Dudek Klaudia
Klasyfikacja zespołowa: 2 miejsce