• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-05-28

Imieniny: Augustyna, Ingi

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1095688
  • Do końca roku: 217 dni
  • Do wakacji: 25 dni

Rok szkolny 2013-2014

  

KLASY TURYSTYCZNE NA WYCIECZCE

 


 


 

 

 

POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH


25 kwietnia 2014 r.


Skecz przygotowany przez klasy trzecie

 


TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

 

23 i 24 września 2013 r.

 

Klasa 3 ti startuje już od 3 lat w Turnieju Klas Zespołu Szkół nr 2 i jak co roku wystawia 2 składy: Miami Team  oraz Achmed Team. W tym roku Miami Team rozegrał jako pierwszy 6 meczy. Przygotowania do jesiennego turnieju trwały od początku września aż po dzień dzisiejszy. Miami  jak na swoje możliwości wystawił bardzo silny skład, który rok temu też nie zawiódł. W tym roku było jednak wszystko na opak.

 
Skład drużyny(1):

Bramkarz: Marcin Marnikowski, Obrona: Andrzej Antonowicz, Adam Zagubin, Pomocnicy: Piotr Wirkus, Szymon Witkowski, Kuba Kos, Napastnicy: Przemysław Samela, Patryk Jahnke, Karol Sawczuk.

 
Skład drużyny(2):

Bramkarz: Rafał Ozon, Obrona: Artur Durawa, Maciej Jedynak, Kamil Dyl, Arek Kuhr, Pomocnicy: Karol Barcik, Patryk Czechowski, Napastnik: Mateusz Zięciak.

 
Miami Team trafił na grupę „śmierci”: 1cw / 1tm / 4 tot/ III tot / 4 tm. Początkowe odczucia były pozytywne i widniała szansa na powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku. Rzeczywistość jednak okazała się inna. Grupa Miami zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie remisując 2 mecze oraz ponosząc 4 porażki.

 
Achmed  Team miał jednak łatwiej niż Miami Team, gdyż trafił na grupę gdzie grały składy (B) – rezerwy. Grupa Achmed zajęła 2 miejsce i wyszła z grupy, dotarła do finału i zakończyła turniej klas jako wicemistrz szkoły.

 
Podsumowując:
Te rozgrywki nie należały do udanych dla grupy Miami. Jednak liczy się wola walki i chęci czego naszym chłopcom nie brakowało. Natomiast grupa Achmed podołała zadaniu i zapewniła sobie 2 miejsce.

  
Zapraszamy na relację filmową z wyżej opisanego Turnieju klasy 3 techniku informatycznego.

 
Uczniowie klasy 3 ti