Branża informatyczna

MAMY DUŻE POCZUCIE HUMORU ;)

BIERZEMY UDZIAŁ W RÓŻNYCH SZKOLNYCH IMPREZACH,
NA PRZYKŁAD JAK WIDAĆ NA PONIŻSZYM FILMIE :)

TECHNIK INFORMATYK

gracz

Lubisz grać w gry komputerowe? Chciałbyś swoje hobby powiązać z karierą zawodową i zostać profesjonalnym graczem?
Ponższy link jest dla Cibie!

OD PROJEKTANTA DO TESTERA – JAKIE ZAWODY WIĄŻĄ SIĘ Z GRAMI KOMPUTEROWYMI?

UCZNIOWIE KLASY 1_ti5 W RADIU GDAŃSK I NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ

Dnia 11 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 1_ti5 uczestniczyli w wycieczce do Radia Gdańsk i na Politechnikę Gdańską do Centrum Informatycznego Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej.

TARGI PRACY BRANŻY IT - Future3

17 października 2019 r. uczniowie klas technikum informatycznego (1 ti4, 2 ti, 3 ti) uczestniczyli w największych technologicznych targach pracy branży IT w północnej Polsce - Future3.

WYCIECZKA STUDYJNA DO PRACODAWCY W BRANŻY ITC - FIRMY FLEX

Dnia 15 października 2019 r. w ramach projektu: „Warszawska - czas zawodowców” uczniowie klas: 1 ti_4 i 2 ti uczestniczyli w wyjeździe do Tczewa do firmy FLEX.

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY W RADIU GDAŃSK I NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ

Dnia 4 października 2019 r. uczniowie klasy: 1_ti4 i 2_ti uczestniczyli w wycieczce do Radia Gdańsk i na Politechnikę Gdańską do Centrum Informatycznego Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej.