Rok szkolny 2021 / 2022

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

24.06.2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2021/2022.

Był to rok pełen wyzwań, ale i sukcesów!

ZAKOŃCZENIE EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ

W dniu 13 czerwca 2022 r. w naszej szkole zakończyły się egzaminy zawodowe.

Dziękujemy wszystkim przewodniczącym, asystentom, członkom komisji, egzaminatorom i Wam - drodzy uczniowie.

Spisaliście się na medal.

WYKŁAD PANI DR LUDMIŁY RYBCZENKO

Dzięki Pani dr Ludmile Rybczenko, która jest pracownikiem Muzeum II wojny światowej w Kijowie, uczniowie ZESPOŁU SZKÓŁ mieli okazję obejrzeć wystawy tegoż muzeum, które poświęcone są II wojnie światowej oraz obecnej wojnie,  która rozgrywa się na terenach Ukrainy.

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Z wielką radością ogłaszamy, że nasza koleżanka i wspaniała nauczycielka Karolina Wołodko-Samela uzyskała tytuł Nauczyciela na medal w powiecie nowodworskim !

PROGRAM LINGOS REALIZOWANY W NASZEJ SZKOLE

Od  września 2021 r. do maja 2022 r. Zespół Szkół brał udział w internetowym programie wspomagającym naukę języków obcych Lingos.

BEZPIECZNE WAKACJE

Na zaproszenie Liceum Ogólnokształcącego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół wraz z opiekunem brali udział w prelekcjach "Bezpieczne wakacje" oraz grze terenowej polegającej na udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym.

DRUK 3D

Pracownie informatyczne K2 i K3 zostały wyposażone w drukarki 3D.

ZDROWY STYL ŻYCIA

"Nie bądź więźniem swego wyboru, nie pal papierosów i nie pij alkoholu" - pod tym hasłem w dniu 2 czerwca w naszej szkole odbyła się promocja zdrowego stylu życia.

EGZAMINY ZAWODOWE 01.06 - 13.06.2022

W naszej szkole rozpoczęły się egzaminy zawodowe. Wspieramy Was nasi drodzy uczniowie i życzymy połamania piór oraz wytężenia umysłów!

POWODZENIA!!

Dyrekcja i Nauczyciele

DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU W ZESPOLE SZKÓŁ

31.05.2022 r. wspólnie spędziliśmy wyjątkowy czas. Był to DZIEŃ DZIECKA i DZIEŃ SPORTU w jednym.