MIKOŁAJKOWE CZYTANIE DZIECIOM

Nadszedł czas prezentów i odwiedzin. My, duzi koledzy z ZS również poszliśmy z prezentami w postaci bajek. Odwiedziliśmy naszych młodszych przyjaciół z grupy "Misiów" i "Motylków" w Przedszkolu na Tczewskiej, młodszych kolegów z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 1. Byliśmy również z wizytą w przedszkolu i w klasach 1-3, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Obdarowaliśmy maluchy najpiękniejszymi darami: swoją uwagą, czasem i bajkami. Wspólnie spędzony czas przywołał wspomnienia z naszego dzieciństwa. Odwaga Stefka Burczymuchy, wierszyk o "Cudownej babci", która jeździ na rolkach, opowiadanie o pracy Policji, Przygody "Kici, koci", podróże pończoszki z książki J. Bednarek "Zielone piórko Zbigniewa", "Święta Franklina" i wiele innych opowiastek, przeniosła nas wszystkich do krainy marzeń i wyobraźni. Przecież to w niej odpoczywamy czerpiąc mądrość i radość. Dziękujemy za gościnę i za wspólny dzień.

mgr Wioletta Odoom
mgr Katarzyna Oniszko