Rok szkolny 2017 / 2018

EGZAMINY ZAWODOWE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Od dnia 19.06.2018r. do 29.06.2018r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbywały się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Dnia 22.06.2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, przybyli zaproszeni goście m.in. Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, dr Zbigniew Bojkowski i Lubomir Głowacki – przedstawiciele Zarządu Powiatu, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Katarzyna Oniszko – przewodnicząca Rady Rodziców ZS nr 2, Jarosław Gryciuk – komendant Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim, Wioletta Lewandowska – Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim,  Patrycja Głodnicka – komendant Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, Jarosław Dywizjusz – Komendant Gminny OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Danuta Stępniewska – prezes Oddziału ZNP, Tomasz Szczotka – przewodniczący Związku zawodowego „Solidarność”, ks. Mariusz Pietrzykowski – proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi.

SPOTKANIE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA DORADCÓW ZAWODOWYCH POWIATU NOWODWORSKIEGO

Dnia 06 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się spotkanie sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych powiatu nowodworskiego.

MONIKA FILA Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 LAUREATKĄ WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

W dniach 25 - 26 maja 2018 r. w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego konkursu Historia i Kultura Żydów Polskich.

WYCIECZKA DO OKRĘGOWEJ SPÓŁDZIELNI MLECZARSKIEJ MALUTA

W dniu 5 czerwca 2018 roku przyszli kucharze i technicy żywienia i usług gastronomicznych, uczniowie klasy III i I, byli z wizytą w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Maluta w Nowym Dworze Gdańskim.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z PROMOCJĄ KIERUNKÓW KSZTAŁCENIA NA FESTYNIE W SZTUTOWIE

Dnia 27 maja 2018 roku w Sztutowie z okazji Dnia  Mamy i Dnia Dziecka odbył się festyn, którego organizatorem był Zespół Szkół Im. Pamięci Ofiar Sztuthofu.