PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - LICEALIADA 2023/2024

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół po raz drugi w historii szkoły odbył się Półfinał Wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym w ramach Licealiady 2023/2024.

W zawodach udział wzięło 8 reprezentacji – mistrzów Powiatu Nowodworskiego, Sztumskiego, Kwidzyńskiego i Malborskiego wyłonionych z eliminacji powiatowych.

Turniej otworzyli Ewa Pichola Dyrektor ZS i Marcin Głowacki sędzia główny.

Wyniki kategorii dziewcząt:
1 miejsce - ZSO II Kwidzyn – awans do Finału Wojewódzkiego
2 miejsce - ZS Nowy Dwór Gdański (Julia Omelańczuk, Weronika Pakuła, Ola Ryło, Wioletta Pakuła)
3 miejsce - ZST Malbork
4 miejsce - ZSZ Barlewiczki.

Wyniki kategorii chłopców:
1 miejsce - CKZiU Kwidzyn
2 miejsce - ZSZ Barlewiczki
3 miejsce - ZS Nowy Dwór Gdański (Świątek Karol, Radziwiłł Michał, Malej Dawid, Malej Damian)
4 miejsce - II LO Malbork.

Organizatorami zawodów był: Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim (Dyrekcja szkoły, nauczyciele WF, pani I. Mesinger), Powiatowy Szkolny Klub Sportowy oraz Szkolny Klub Sportowy OLIMP.

Po zakończeniu rywalizacji nagrody wręczyli: Starosta Nowodworski Jacek Gross, Dyrektor ZS Ewa Pichola oraz Wicedyrektor Krzysztof Mucha.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !