NASZA SZKOŁA ZOSTAŁA WYPOSAŻONA W DEFIBRYLATOR SAMARITAN PAD 350P

Dzięki Starostwu Powiatowemu w Nowym Dworze Gdańskim nasza szkoła została wyposażona w sprzęt ratujący życie.

Samaritan Pad to prosty w obsłudze, opracowany na podstawie wielu lat badań defibrylator, który wykorzystuje dwufazowy impuls defibrylacyjny SCOPE BIPhasic - niskoenergetyczna defibrylacja z automatycznie dobraną optymalną dla pacjenta amplitudą, długością impulsu oraz energią wyładowania dla osiągnięcia jak największej skuteczności.

Przy przekazaniu defibrylatora obecny był Starosta Nowodworski Pan Jacek Gross oraz Pan Wacław Łokuciewski, główny specjalista ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

Dziękujemy Staroście Nowodworskiemu, Panu Jackowi Gross za przekazanie tego jakże ważnego urządzenia.