WYCIECZKA INTEGRACYJA

Uczniowie z klas: 2CW, 1CW i 4TM wraz z opiekunami wybrali się na film do Multikina w Elblągu.

A zaraz po seansie... wsiedliśmy w tramwaj, w którym osobiście skasowaliśmy swoje unikatowe bilety i w takim niecodziennym klimacie (jadąc trasą linii tramwajowej nr 4) dotarliśmy na Plac Grunwaldzki, skąd dalej, już spacerkiem, wyruszyliśmy do naszej zaprzyjaźnionej CS Areny.

CS Arena to strzelnica ASG, to miejsce, gdzie nasza młodzież nie tylko świetnie się bawiła, ale również spędziła aktywnie czas, który przy odrobinie wysiłku fizycznego i adrenaliny dostarczył wiele radości.

Strategiczne zajęcia strzeleckie z użyciem replik – wiernych kopii oryginałów broni pod względem wielkości, ciężaru i szczegółów, podczas fabularyzowanych gier taktycznych sprawdziły naszą szybkość myślenia i determinację.

Wspólny wyjazd był doskonałą formą integracji naszych uczniów i wzmocnił ich więzi koleżeńskie.

Razem jest NAJLEPIEJ :)

Wychowawca klasy 2_CW,