WIZYTY W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH POWIATU NOWODWORSKIEGO

Zakończyliśmy wizyty w szkołach podstawowych z terenu powiatu nowodworskiego podczas których przedstawiciele Zespołu Szkół w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół - mgr Ewa Pichola i szkolny doradca zawodowy - mgr Gabriela Figacz spotkali się z tegorocznymi absolwentami.

Celem spotkań było przedstawienie oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim na rok szkolny 2024/2025.

To była doskonała okazja, by jeszcze tuż przed możliwością składania niezbędnych dokumentów rekrutacyjnych, uczniowie zwrócili szczególną uwagę na najważniejsze kwestie dotyczące wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Już 28 maja 2024 r. organizujemy Dzień Otwarty Zespołu Szkół, więc wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i… CZEKAMY NA WAS!!!