UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NA NOWODWORSKICH TARGACH PRACY I EDUKACJI

Dnia 19. 04. 2024 roku tegoroczni absolwenci wzięli udział w VI edycji Nowodworskich Targów Pracy, które odbyły się w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy z Nowego Dworu Gdańskiego i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentowali Pracodawcy, działający nie tylko na terenie powiatu nowodworskiego, ale także przedsiębiorcy z Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego. Można było uzyskać niezbędne informacje na temat możliwości zatrudnienia przez Straż Graniczną, czy Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Wśród wystawców swoją obecnością zaszczyciły takie firmy, jak: Galeon Sp. z o.o., Hexonic Sp. z o.o., Primagran Sp. z o.o., Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Maluta”, Meble Wójcik Sp. z o.o. Pojawiły się również uczelnie a wśród nich: Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej, TEB Edukacja, Szkoła Policealna Cosinus w Elblągu, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni i Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z krajowymi ofertami pracy i ofertami pracy EURES, jak również skorzystania z konsultacji i profesjonalnego wsparcia pośredników pracy. Każdy z uczestników otrzymał dodatkowo materiały informacyjne.