Akcja oddawania krwi

Dnia 18 października zorganizowana została na terenie naszej szkoły pierwsza w tym roku akcja oddawania krwi. W akcji wzięło udział 20 uczniów, którzy oddali w sumie 6300 ml krwi ...

W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół nr 2 przystąpił do XIV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem: „Młoda krew ratuje życie 2016/2017". Turniej trwa od 1 września 2016 roku do 22 czerwca 2017 roku. W roku szkolnym 2008/2009 w tymże Turnieju szkoła nasza otrzymała wyróżnienie, wierzymy że wspólnie jesteśmy w stanie powtórzyć sukces, a może i osiągnąć jeszcze lepszy wynik dlatego wszystkich uczniów, którzy oddadzą w tym roku szkolnym krew, nie tylko w akcjach organizowanych na terenie szkoły, prosi się o przynoszenie książeczek honorowego dawcy krwi celem zrobienia skanu strony z pieczątką i datą oddania krwi. Na najlepszych krwiodawców czekają nagrody.

Organizator,
mgr Monika Gurak