Tydzień Konstytucyjny

24 października 2016 roku uczniowie klasy I Technik Obsługi Turystycznej oraz Technik Żywienia wzięli udział w warsztatach w ramach Tygodnia Konstytucyjnego. Spotkanie poprowadził mec. Piotr Pawłowski z Gdańska. W trakcie trwania warsztatów starał się on zwrócić uwagę naszym uczniom na praktyczne aspekty obowiązywania Konstytucji w życiu obywateli. Każde z omawianych zagadnień było poparte odpowiednimi kazusami ...

Spotkanie z p. Piotrem było również doskonałą okazją dla młodzieży do poszerzenia wiedzy na temat funkcjonowania prawa w naszym kraju. Tydzień Konstytucyjny to inicjatywa zapoczątkowana przez Stowarzyszenie im. Zbigniewa Hołdy w czerwcu 2016 roku. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Rzecznik Praw Obywatelskich.

organizator,
mgr Łukasz Kępski