Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dnia 15 października 2013 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbył się uroczysty apel z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli: Wicestarosta B. Ogrodowska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu S. Bobrowicz, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej J. Dywizjusz i inni zaproszeni goście.

W trakcie apelu Pani Dyrektor Szkoły Wioletta Przyborowska wręczyła coroczne nagrody dyrektora, które otrzymali: S. Wyrzykowski, M. Popik, E. Pichola, A. Grabowski, S. Kuklińska, Ł. Kępski, E. Megger, M. Haftkowska, M. Anusiak, G. Kuszner-Drobik, G. Figacz, K. Syrowska, I. Świgoń, M. Kabza. Nagrodę Starosty Nowodworskiego w tym roku szkolnym otrzymały Panie: Dyrektor Szkoły Wioletta Przyborowska i Irena Mesinger.

Stypendia za najwyższe wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe wręczyła wicestarosta Pani B. Ogrodowska następującym osobom: M Dudek, N. Jamróz, O. Skarwinkiewicz, K. Kwiatkowski, M. Morawski.

W czasie apelu odbyło się uroczyste uhonorowanie Sztandaru Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim Medalem za Zasługi w Społecznej Ochronie Przeciwpożarowej. Podziękowaniom kierowanym w stronę nauczycieli i pracowników szkoły nie było końca. Jedną z atrakcji spotkania była część artystyczna przygotowana przez uczniów. Wszyscy znakomicie się bawili.