ZBIERAJ KARTRIDŻE - RATUJ KONIE

W tym roku szkolnym, o czym informowaliśmy już was w miesiącu październiku na szkolnej stronie internetowej, nasza placówka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pod hasłem ZBIERAJ KARTRIDŻE – RATUJ KONIE. Akcja od początku zaczęła cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Jak widać los zaniedbanych, chorych zwierząt, którym dzieje się krzywda nie jest Wam obojętny. Pragniemy poinformować, iż dzięki Wam do 5 listopada zebraliśmy 15kg zużytych kartridży, zostały one spakowane i wysłane do organizatorów akcji – Green Project. Za wszystkie przyniesione kartridże w imieniu organizatorów bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszej ich zbiórki, gdyż akcja w naszej szkole będzie trwała do końca maja 2014 roku.

Koordynator akcji
mgr Monika Gurak